Yorgan – Battaniye Yıkama

Yorgan - Battaniye YıkamaGenellikle kışın kullanım alanına yer verdiğimiz yorgan ve battaniyelerimiz bizi soğuktan korumaya yarayan ürünlerdir. Uzun kış geceleri kullandığımız yorgan ve battaniyelerimizin temiz ve hijyenik olması önem verdiğimiz bir konu olmuştur. Gerekli temizliği yapılmazsa sağlık açısından büyük tehlikeler oluşturmaktadır. Kocaeli halı yıkama firması bu konuda da üstün hizmetler vermiştir. Yorgan ve battaniye ince liflerden oluştuğu için yıkama işi tecrübe ve deneyim isteyen bir iştir. Firmanın yeterli tecrübeye sahip olması müşteri güvenini kazanmasına olanak sağlamıştır.

Yorgan yün ve pamuktan oluştuğu için organik ürünlerin kullanılması önemlidir. Çünkü her soluduğumuz nefes yorganla bütünleştiği için temizleme işleminde kullanılan malzeme çok önemlidir. Bunun için eşyalarınızı bu konuda profesyonel firmalara teslim etmemiz önemlidir. Kocaeli halı yıkama firması yorgan ve battaniyeleri, bakteri ve mikroplardan dezenfekte etme konusunda başarısını kanıtlamıştır. Yıkanan yorganlarda yün ve pamukların topaklanma yapmayacağına dair garanti vermektedir.  Bu firmayı tercih eden bayanların, yorganlarının istedikleri gibi topaklanma yapmadan temizlenmiş olması onları sevindirmektedir.

Kış aylarının vazgeçilmez eşyası olan yorgan ve battaniyeler için özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Özel ve güzel kokulu olan şampuanlarla yıkanıp bol su ile durulanan yorgan ve battaniyeler yumuşacık olup dezenfekte edilmiş hale getirilir. Kocaeli halı yıkama firması yorgan ve battaniyeleri kurutmak için özel kurutma alanları oluşturmuştur. Kuruyan yorgan ve battaniyeleri özenli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştirmiştir. Paketlenen yorgan ve battaniyelerin adrese teslimi de firmamıza aittir. Her konuda titiz düşünen ve müşteri memnuniyetini ilk maddesi haline getiren firma bu özenli davranışıyla fazlaca referans toplamaktadır.