Yarımca Halı Yıkama

Halılar evlerimizin döşemelerinde bazen çiçekler açtırır bazen de kullanıldığı ortamı farklı bir yaşam alanına çevirir. Ancak temizlikleri çok önemli olmakta, leke çıkarmak için kullandığınız yanlış bir temizleme ürünü halınızın renklerini soldurabilir, canlılığını söndürebilir. Bu alanda doğru temizlik malzemeleri kullanılmalı senede bir veya iki kez detaylı temizlik için profesyonel destek alınmalıdır. Yarımca halı yıkama ileri teknoloji cihazları ile donatılmış tesisleri ile ihtiyacınız olan profesyonel desteği sunmakta, halının cinsi ve özelliği belirlenerek yıkama işlemleri bu kriterlere göre şekillenmektedir.

Halı yıkanmadan önce toz alma işlemine tabi tutulmakta özellikle alt tabakalarda bulunan kum ya da farklı maddelerden oluşan toz öbeklerinden temizlenmektedir. Bu işlem tozlardan arındırma için yeterli olabilse de bakterilerden arındırma işlemi için farklı kimyasal kullanımı gerekmekte, yapılan ilaçlama işlemleri ile de halınız bakterilerden tamamen arındırılmaktadır. Yarımca halı yıkama daha sonra yıkama, durulama ve kurutma işlemlerini el değmeden gerçekleştirmekte, deneyimli elemanlarımızca gerekli kalite kontrolleri yapıldıktan sonra adresinize paketlenmiş olarak teslim edilmektedir.

Yarımca halı yıkama alanında uzmanlaşmış durumda hizmetlerini yılların tecrübesine ve teknolojik imkanlarla geliştirilen alt yapı hizmetleri ile oluşturmakta sağlanan hijyenik ortamlara katkı sunmak amacı ile kaliteli hizmetler verebilmeyi çalışma ilkesi olarak benimsemiş durumdadır. Bazı lekeler çok daha inatçı olduğu için ön işlem uygulanabilmekte halınız mağazalardan ilk aldığınız parlaklıkta sorunsuz bir şekilde kullanımınıza sunulmaktadır.