Koltuk Yıkama

You are here:

Koltuk YıkamaEvimizin olmazsa olmaz eşyalarından olan koltuklarımız, evin salon dekorasyonunu oluşturmaktadır. Evimizin temizliği kadar koltukların da temizlenmesi belli bir hijyen özelliklerine ulaştırılmış olması gerekmektedir. Kocaeli halı yıkama firması koltukların temizlenmesin de püf noktalara dikkat etmektedir. Kullanılan temizlik maddeleri kadar nasıl temizlendiği de önemli bir konu olduğu için firma bu konu da yeterince titiz davranmaktadır.

Koltuk yıkama da koltuk döşemeleri de farklı kumaşlardan olduğu için farklı temizleme şekillerine sahip olmaktadır. Sadece profesyonel firmaların yaptığı bu işlem, kumaşlara gelebilecek zararları önlemektedir. Kocaeli halı yıkama firması döşemelik kumaşların herhangi bir zarara uğratmadan yıkar, ayrıca kurutma işleminde döşemeleri tam anlamıyla kurutmanın hem insan sağlığı açısından hem de döşemeye vereceği zararı bildiğinden dolayı tam olarak bir kurutma yapmaz. Kuruma işlemi döşeme de kullanılan kumaşa göre farklılık göstermektedir.  Özel malzeme ve ekipmanlar kullanılarak kurutma işlemi yapılmasına özen göstermektedir.

Bazen karşılaştığımız renkli koltuk yastıkları koltuğun yıkandığı malzeme ve ekipmanlarla yıkanması sakıncalıdır. Rengi farklı olduğu için renklerine göre ayrılıp doğru malzeme kullanılarak yıkanması önemlidir. Kocaeli halı yıkama koltuk yıkamada belli özellikleri esas alarak adını bu işte de verdiği başarıyla duyurmuştur.  Yıkama işleminden önce döşeme üzerinde ya da kılıflarda var olan çıt çıt ve fermuarları kapatmayı asla unutmaz. Kullandığı deterjan da ağartıcı içermemektedir. Çünkü ağartıcının döşeme kumaşların renginin canlılığını kaybetmesine neden olduğunu bilmektedir. Doğru ve güvenilir hizmetin adresi olan bu firmayı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.