Halıfleks Yıkama

Halıfleks YıkamaBir odanın boydan boya halı ile kaplanmasına halıflesk denmektedir. Halıfleksi sabit durması için yer zeminine yapıştırma işlemi yapmaktadırlar. Günümüzde pek çok bayanın tercih ettiği halıfleks temizlenmesi açısından bakarsak oldukça zor ve zahmetli bir iş olmaktadır. Bayanların kendi imkânlarıyla yaptığı süpürme ve ıslak bezle silme işi halıyı tam bir hijyenik hale getirmemektedir. Kocaeli halı yıkama firması bu konuda da sorunlara çözüm getirmiş kişilere pek çok kolaylıklar sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini pek çok konuda kazanmış olan firma kişilerden övgü dolu sözler duyması yaptığı işin ne kadar doğru olduğunun işaretidir.

Her halının çeşitli modeli olduğu gibi halıfleksin de fazlaca sayıda modeli deseni vardır. Halıfleks özenli ve pahalı bir işlem olduğu için temizleme işleminin de işlemi yapacak kişilerinde profesyonel olması gerekmektedir. Kocaeli halı yıkama işince usta olan elemanlar çalışan bir firmadır. Halıfleksin yerinde hizmetle temizlenmesini ön gören firma bu iş için oldukça profesyonel elemanlarını görevlendirmektedir. Sabitlenmiş olduğu için halıflekste farklı temizleme işlem kullanılmaktadır. Temizleme işlemi gerçekleştirilip gün için de kişilerin kullanımına sunmaktadır.

Firmaya getirilen halfleksler diğer halıların aksine yere yapışmış bir vaziyette bulunduğu için daha titiz bir temizleme işleminden geçirmek gerekmektedir. Kocaeli halı yıkama doğru malzemelerle doğal ürünler kullanarak yıkanan halılar hiçbir deformasyona uğramadan temizleme işlemi gerçekleştirilir. Güçlü vakum makinesiyle önce tozu alınan halıflekslerin farklı özelliklere sahip modeline göre seçilen şampuanla köpükleme işlemi uygulanır. Halıfleks üzerinde oluşan lekeler ve bakterilerden arındırması yapılmaktadır. Temizleme işlemi özel halı yıkama makinesiyle yapılmakta ve doğal ürünler kullanılmaktadır.