Hakkımızda

You are here:

Yenilikçi bir anlayışı benimseyen her konuda öncü olmayı başaran Kocaeli halı yıkama firması son teknoloji ile birleşen makineleri kullanmasıyla müşterilerine iyi bir hizmet vermeyi en büyük görevi olarak görmüştür. Haftanın her günü hizmet veren müşteriyi mağdur etmeme potansiyeli yüksek olan firma başarılı işlere imza atmıştır.  Halı temizliğin de insan sağlığını ön planda tutan sağlıklı ve hijyenik bir hizmet vermeyi ön planda tutmaktadır. Verdiği hizmetin ekonomik koşullar konusunda da uygun fiyatlandırmalara sahip olan firmamız müşterilerinin memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktadır.

Halılarımız hava koşulunda yaz ve kış olarak ayrılan kurutma odalarında titiz bir şekilde kurutulmaktadır. Farklı model desen ve kalitelere sahip halı, kilim, battaniye, yorgan, koltuk, çekyat ve halıfleksi itinalı bir şekilde yıkamaktadır. Kocaeli halı yıkama firması bu konuda titiz davranmıştır. Her ürünün dokuma türüne ve özelliğine göre ayrı ayrı işlem yaptırmaktadır. Ayrıca halı kenarlarınızın kenarlarında bulunan overloklarınız atmışsa bunları da yıkama sonrasında yeniden overlok çekme işlemi gerçekleştirmektedir.

Bazı halılarda yıkarken renk karışımı yaşanabiliyor. Özellikle yün halılarda görülen bu aksaklık Kocaeli halı yıkama firması tarafından hemen düzeltilerek işlemin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Yün halılar ve makine halıları daha titiz bir temizliği hak ediyorlar. Yıkanan halıların boyutları da çok önemlidir. Cami gibi büyük mekânlarda kullanılan halıların da rahatlıkla temizleme işleminin yapılması sağlanmaktadır. Halıların yıkama sonrasında kalite kontrolleri sağlanıp uygun bir paketleme yapılarak ücretsiz olarak alınan yerine bırakılıp müşteriye teslim edilmektedir.