Dilovası Halı Yıkama

dilovası halı yıkama yakaladığı profesyonellikle hanımların halı yıkamak için ayırdığı zaman dilimlerini kendilerine hediye etmektedir. Yapılan su israfı bütçenizi zorlayabileceği gibi kullanılabilecek yanlış temizlik ürünleri de halınızın renklerini soldurabilir daha da önemlisi iyice kurumayan ya da uzun süre balkonlarda asılı kalarak kurumaya bırakılan halılar temizlikten çok bakteri oluşumunu destekleyerek sağlık açısından daha fazla zarar vermektedir.

Dilovası halı yıkama alanında uzman imkânlar kullanılmakta halı yıkama, sıkma, kurutma makineleri ile donatılmış tesislerde el değmeden ayrıntılı temizlik işlemleri uygulanabilmektedir. Halılar görünen-görünmeyen tüm toz ve yabancı maddelerden arındırıldıktan sonra bakterilerden tamamen arındırmak için ilaçlama yapılmakta, yıkama işlemine geçilmeden önce varsa lekeli bölümlere özel işlemler uygulanmakta ve yıkama işlemi için el değmeden temizleme işlemleri başlamaktadır.

Özel halı şampuanları ile yapılan yıkama işleminin ardından durulama yapılır ve vakumlama işlemi ile halı üzerindeki fazla su da anında temizlenmiş olmaktadır. Dilovası halı yıkama kapınızdan aldığı halılarınızı yine kapınıza ücretsiz olarak teslim etmekte, evde yapılabilecek riskli yıkamalarla gerekli hijyenin sağlanamaması riskleri çok uygun fiyatlarla ortadan kaldırılmış olabilecektir. Yılların tecrübesi teknolojik imkânlarla profesyonelleşmekte ve ortaya yüzde yüz sağlıklı ve hijyenik ortamlar çıkmaktadır. Güler yüzlü, uzman ekipleri ile memnuniyet garantili hizmetler sunan firma halılarınızı uzun yıllar ilk günkü güzelliğinde kullanabilme imkânı da sunabilmektedir.