Başiskele Halı Yıkama

Sevdiklerimizi gördüğümüz tehlikelerden korumak bir bakıma kolaydır. Ama görmediğimiz ve emin olamadığımız tehlikelere karşı hem biz hem de sevdiklerimiz çoğu alanda savunmasız kalabilmektedir. Evlerde dikkat edilmeyen hijyen, önemli sağlık sorunları ortaya çıkarabilmekte özellikle halılar akarlarında biriktirdikleri toz ve yabancı madde parçacıkları ile de alerjik rahatsızlıklar başta olmak üzere pek çok hastalığa sebep olmaktadır. Başiskele halı yıkama halılarınızda öbeklenmiş tüm mikroorganizmaların temizlenmesini sağlamakta derinlemesine yaptığı ayrıntılı temizlikler ile halılarınız anti-bakteriyel temizleme işlemlerine tabi tutulmaktadır.

Halılarda oluşan tozlanmalar günlük temizlense dahi halının tabanında birikebilmekte bu açıdan yıkama işlemi öncesinde Başiskele halı yıkama tozların dökülmesi için ilk aşamada toz alma makinesinden geçirilir. Daha sonra tam otomatik makinamızda kirlerin temizlenmesi sağlanmaktadır. Durulama işlemi ardında vakumlama işlemi yapılarak ta halı üzerindeki fazla sular çok pratik bir şekilde atılarak kurutma işlemine geçilmekte ve bu işlemler çok kısa zaman aralıkları içerisinde yapılarak nitelikli temizlik sağlanabilmektedir.

Başiskele halı yıkama kapınızdan teslim aldığı halılarınızı kapınıza teslim etmekte halılarınızda hijyen sağlamak için harcayacağınız tek çare çağrı merkezine ulaşıp talepte bulunmak olabilecektir. Farklı cins halılarınız için farklı temizlik işlemleri gerçekleştirilmekte kirlilik düzeyi, leke durumlarına göre farklı işlemler gerçekleştirilmektedir. Ve her halı için en doğru temizlik malzemeleri kullanılarak halılarınızın ilk aldığınız günkü parlaklıkta ve özellikte uzun yıllar kullanabilmeniz sağlanarak da tasarruf edebileceksiniz.